Jess Impiazzi compares Ex On The Beach to a 'brothel'

Jess Impiazzi compares Ex On The Beach to a 'brothel'

Jess Impiazzi compares Ex On The Beach to a 'brothel'
Humans axed after three series

Humans axed after three series

Humans axed after three series
Kerry Katona wants daytime talk show

Kerry Katona wants daytime talk show

Kerry Katona wants daytime talk show
Julia Goulding's Coronation Street wedding request

Julia Goulding's Coronation Street wedding request

Julia Goulding's Coronation Street wedding request
Joe McGann joins Hollyoaks

Joe McGann joins Hollyoaks

Joe McGann joins Hollyoaks

Barnkanalen tv listing from 20 May 2019 to 28 May 2019

Tuesday 21 May
5:05 AM

Animanimaler

Animanimaler
5:10 AM

Kojsagor

Kojsagor
5:15 AM

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
5:30 AM

Morgonshowen

Morgonshowen
5:31 AM

Greta Gris

Greta Gris
5:35 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
5:50 AM

Fix och trix

Fix och trix
6:05 AM

Fåret Shaun

Fåret Shaun
6:15 AM

Makeriet (3:8)

Makeriet (3:8)
6:30 AM

Andys förhistoriska äventyr

Andys förhistoriska äventyr
6:45 AM

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
7:00 AM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
7:10 AM

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
7:35 AM

Magiska fyran

Magiska fyran
7:45 AM

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
8:00 AM

Buskul (S2E6)

Buskul (S2E6)
8:15 AM

Roboten Rob

Roboten Rob
8:25 AM

Draken Digby

Draken Digby
8:35 AM

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
8:50 AM

Tilde

Tilde
9:00 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
9:10 AM

Nelly och Nora

Nelly och Nora
9:20 AM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
9:35 AM

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
9:55 AM

Djungelpuls

Djungelpuls
10:00 AM

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
10:15 AM

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25 AM

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45 AM

Lunneskär

Lunneskär
11:00 AM

Så funkar Sverige - meänkieli (7:10)

Så funkar Sverige - meänkieli (7:10)
11:05 AM

Så funkar Sverige - meänkieli (8:10)

Så funkar Sverige - meänkieli (8:10)
11:10 AM

Misse-kisse

Misse-kisse
11:15 AM

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
11:25 AM

Mållgan och Alfons Åberg

Mållgan och Alfons Åberg
11:40 AM

Greta Gris

Greta Gris
11:45 AM

Bing

Bing
11:50 AM

Fixa rummet (S9E9)

Fixa rummet (S9E9)
12:30 PM

Game on (S1E10)

Game on (S1E10)
12:50 PM

Superkrypen

Superkrypen
1:00 PM

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
1:10 PM

Parallax (S1E16)

Parallax (S1E16)
1:35 PM

Backstage

Backstage
1:55 PM

M.I. High

M.I. High
2:25 PM

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
2:50 PM

Blue water high (S2E12)

Blue water high (S2E12)
3:15 PM

Annedroider

Annedroider
3:40 PM

Sommarlägret

Sommarlägret
3:50 PM

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
4:05 PM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
4:15 PM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
4:30 PM

P King Älling

P King Älling
4:40 PM

Charlie och Lola

Charlie och Lola
4:55 PM

Min lillebror

Min lillebror
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:01 PM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
5:20 PM

Hanna och Rally

Hanna och Rally
5:30 PM

Labyrint (S5E8)

Labyrint (S5E8)
6:15 PM

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
6:25 PM

Testa! (1:10)

Testa! (1:10)
6:40 PM

Världen i mina ögon (6:15)

Världen i mina ögon (6:15)
6:55 PM

Pipas & Douglas

Pipas & Douglas
3:30 AM

Klassen

Klassen
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:25 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
4:40 AM

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Wednesday 22 May
5:00 AM

Hunden Ib

Hunden Ib
5:05 AM

Ho-ho, kör!

Ho-ho, kör!
5:10 AM

Ti och Mo

Ti och Mo
5:15 AM

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
5:30 AM

Morgonshowen

Morgonshowen
5:31 AM

Simon

Simon
5:35 AM

Octonauterna

Octonauterna
5:50 AM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
6:05 AM

Fåret Shaun

Fåret Shaun
6:15 AM

Häxan Surtant (S3E10)

Häxan Surtant (S3E10)
6:30 AM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
6:45 AM

Stella och Sam

Stella och Sam
6:55 AM

Världens bästa sporter

Världens bästa sporter
7:00 AM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
7:10 AM

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
7:20 AM

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
7:45 AM

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
7:55 AM

Katie Morag

Katie Morag
8:10 AM

Riddare Micke

Riddare Micke
8:25 AM

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
8:35 AM

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
8:45 AM

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
9:00 AM

P King Älling

P King Älling
9:10 AM

Wisska

Wisska
9:20 AM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
9:30 AM

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
9:55 AM

Djungelpuls

Djungelpuls
10:00 AM

Draken Digby

Draken Digby
10:10 AM

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25 AM

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:50 AM

Lunneskär

Lunneskär
11:00 AM

Pinos dagbok - lulesamiska (15:20)

Pinos dagbok - lulesamiska (15:20)
11:05 AM

Pinos dagbok - lulesamiska (16:20)

Pinos dagbok - lulesamiska (16:20)
11:10 AM

Timmy Lamm - engelska ord

Timmy Lamm - engelska ord
11:15 AM

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
11:25 AM

Raska på, Alfons Åberg

Raska på, Alfons Åberg
11:35 AM

Bing

Bing
11:40 AM

Greta Gris

Greta Gris
11:45 AM

Bilakuten - teckenspråkstolkat

Bilakuten - teckenspråkstolkat
11:50 AM

Fixa rummet (S9E9)

Fixa rummet (S9E9)
12:30 PM

Indogas

Indogas
12:40 PM

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
12:50 PM

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
1:00 PM

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
1:10 PM

Parallax (S1E17)

Parallax (S1E17)
1:30 PM

Backstage

Backstage
1:55 PM

M.I. High

M.I. High
2:20 PM

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
2:45 PM

Blue water high (S2E13)

Blue water high (S2E13)
3:10 PM

Annedroider

Annedroider
3:35 PM

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
3:45 PM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
4:00 PM

Miss Moon

Miss Moon
4:10 PM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
4:20 PM

Fix och trix - dags att bygga det

Fix och trix - dags att bygga det
4:25 PM

Tilde

Tilde
4:40 PM

Ho-ho, kör!

Ho-ho, kör!
4:45 PM

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:01 PM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
5:10 PM

Tre vänner

Tre vänner
5:20 PM

Hej Jycke

Hej Jycke
5:30 PM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
5:45 PM

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
6:05 PM

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
6:15 PM

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
6:25 PM

Vargblod

Vargblod
6:50 PM

Abel och Fant

Abel och Fant
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:25 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Henry och...

Henry och...
4:40 AM

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Thursday 23 May
5:00 AM

Lekdags

Lekdags
5:05 AM

Roboten Rob

Roboten Rob
5:20 AM

Min lillebror

Min lillebror
5:30 AM

Morgonshowen

Morgonshowen
5:31 AM

Greta Gris

Greta Gris
5:35 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
5:50 AM

Fix och trix

Fix och trix
6:05 AM

Fåret Shaun

Fåret Shaun
6:15 AM

Livet i Bokstavslandet (8:8)

Livet i Bokstavslandet (8:8)
6:30 AM

Andys förhistoriska äventyr

Andys förhistoriska äventyr
6:45 AM

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
7:00 AM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
7:10 AM

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
7:35 AM

Magiska fyran

Magiska fyran
7:45 AM

Äventyrskatten

Äventyrskatten
8:00 AM

Buskul (S2E7)

Buskul (S2E7)
8:15 AM

Roboten Rob

Roboten Rob
8:25 AM

Draken Digby

Draken Digby
8:35 AM

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
8:50 AM

Tilde

Tilde
9:00 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
9:10 AM

Nelly och Nora

Nelly och Nora
9:20 AM

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
9:35 AM

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
10:00 AM

Djungelpuls

Djungelpuls
10:05 AM

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
10:15 AM

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25 AM

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45 AM

Lunneskär

Lunneskär
11:00 AM

Folksagor i världen - romani chib/svensk romani (6:6)

Folksagor i världen - romani chib/svensk romani (6:6)
11:05 AM

Fel väder - romani chib/lovari

Fel väder - romani chib/lovari
11:10 AM

Lekdags

Lekdags
11:15 AM

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
11:25 AM

Eloise (9:13)

Eloise (9:13)
11:50 AM

Fixa rummet (S9E9)

Fixa rummet (S9E9)
12:30 PM

Baka med farfar (S1E5)

Baka med farfar (S1E5)
12:40 PM

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E7)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E7)
12:50 PM

Superkrypen

Superkrypen
1:00 PM

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
1:10 PM

Parallax (S1E18)

Parallax (S1E18)
1:30 PM

Backstage

Backstage
1:55 PM

M.I. High

M.I. High
2:20 PM

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
2:45 PM

Blue water high (S2E14)

Blue water high (S2E14)
3:10 PM

Annedroider

Annedroider
3:35 PM

Sommarlägret

Sommarlägret
3:50 PM

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
4:00 PM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
4:10 PM

Abel och Fant

Abel och Fant
4:20 PM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
4:30 PM

P King Älling

P King Älling
4:45 PM

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
4:55 PM

Ti och Mo

Ti och Mo
5:00 PM

Tripp, Trapp, Träd (S2E3)

Tripp, Trapp, Träd (S2E3)
5:15 PM

Brillebjörn (9:26)

Brillebjörn (9:26)
5:20 PM

Ett djur tittar in (3:5)

Ett djur tittar in (3:5)
5:25 PM

På fest med Håkan och Berit (3:5)

På fest med Håkan och Berit (3:5)
5:35 PM

Min riddare och jag

Min riddare och jag
5:45 PM

Uppdrag skolväg (7:25)

Uppdrag skolväg (7:25)
5:50 PM

Folksagor i världen (4:6)

Folksagor i världen (4:6)
5:55 PM

Arkeologens dotter (S1E7)

Arkeologens dotter (S1E7)
6:15 PM

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
6:30 PM

Vargblod

Vargblod
6:55 PM

Larva

Larva
3:30 AM

Klassen

Klassen
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:25 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Henry och...

Henry och...
4:40 AM

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Friday 24 May
5:00 AM

Kojsagor

Kojsagor
5:10 AM

Ti och Mo

Ti och Mo
5:20 AM

Odjuret och Alfons Åberg

Odjuret och Alfons Åberg
5:30 AM

Morgonshowen

Morgonshowen
5:31 AM

Simon

Simon
5:35 AM

Octonauterna

Octonauterna
5:50 AM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
6:05 AM

Fåret Shaun

Fåret Shaun
6:15 AM

Philofix

Philofix
6:30 AM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
6:45 AM

Stella och Sam

Stella och Sam
6:55 AM

Världens bästa sporter

Världens bästa sporter
7:00 AM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
7:10 AM

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
7:20 AM

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
7:45 AM

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
8:00 AM

Katie Morag

Katie Morag
8:15 AM

Riddare Micke

Riddare Micke
8:25 AM

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
8:35 AM

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
8:50 AM

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
9:00 AM

P King Älling

P King Älling
9:10 AM

Wisska

Wisska
9:20 AM

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
9:35 AM

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
9:55 AM

Djungelpuls

Djungelpuls
10:00 AM

Draken Digby

Draken Digby
10:15 AM

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25 AM

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45 AM

Ella Bella Bingo

Ella Bella Bingo
10:55 AM

Timmy Lamm - engelska ord

Timmy Lamm - engelska ord
11:00 AM

Folksagor i världen - somaliska (4:6)

Folksagor i världen - somaliska (4:6)
11:05 AM

Folksagor i världen - jiddisch (2:6)

Folksagor i världen - jiddisch (2:6)
11:10 AM

Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska (13:20)

Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska (13:20)
11:15 AM

Bing

Bing
11:20 AM

Misse-kisse

Misse-kisse
11:25 AM

Eloise (10:13)

Eloise (10:13)
11:50 AM

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E6)

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E6)
11:55 AM

Bilakuten - teckenspråkstolkat

Bilakuten - teckenspråkstolkat
12:00 PM

Lille Roy

Lille Roy
12:20 PM

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
12:30 PM

Superkrypen

Superkrypen
12:40 PM

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
12:45 PM

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
12:55 PM

Kortrasten

Kortrasten
1:10 PM

Labba

Labba
1:15 PM

Nyfiken på Sverige (8:10)

Nyfiken på Sverige (8:10)
1:25 PM

Lilla Aktuellt skola

Lilla Aktuellt skola
1:45 PM

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
2:00 PM

M.I. High

M.I. High
2:25 PM

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
2:50 PM

Tidlös prinsessa

Tidlös prinsessa
3:20 PM

Annedroider

Annedroider
3:40 PM

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
3:55 PM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
4:05 PM

Miss Moon

Miss Moon
4:20 PM

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
4:30 PM

Tilde

Tilde
4:45 PM

Wisska

Wisska
4:50 PM

Bing

Bing
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:01 PM

Simon

Simon
5:15 PM

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
5:20 PM

Astrid är storasyster (S2E7)

Astrid är storasyster (S2E7)
5:30 PM

Krakel Spektakel

Krakel Spektakel
5:40 PM

Kändisbarnvakten (S4E4)

Kändisbarnvakten (S4E4)
6:05 PM

Piñata (S1E6)

Piñata (S1E6)
6:30 PM

Bara på skoj

Bara på skoj
6:40 PM

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
6:55 PM

Djungelpuls

Djungelpuls
3:30 AM

Klassen

Klassen
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:25 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
4:40 AM

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Saturday 25 May
5:00 AM

Lekdags

Lekdags
5:05 AM

Roboten Rob

Roboten Rob
5:20 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
5:30 AM

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
5:45 AM

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
5:55 AM

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
6:05 AM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
6:15 AM

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
6:30 AM

Bing

Bing
6:35 AM

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
6:50 AM

Andys minsta babydjur

Andys minsta babydjur
7:00 AM

Puck och det försvunna fåret

Puck och det försvunna fåret
7:10 AM

Miss Moon

Miss Moon
7:20 AM

Masha och björnen

Masha och björnen
7:30 AM

Varannan vecka

Varannan vecka
7:35 AM

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
8:00 AM

Disneydags

Disneydags
8:50 AM

Bagel & Beckys show

Bagel & Beckys show
9:00 AM

Min riddare och jag

Min riddare och jag
9:15 AM

Lilla Aktuellt lördag

Lilla Aktuellt lördag
9:30 AM

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
9:50 AM

Alisa klarar sig alltid!

Alisa klarar sig alltid!
10:15 AM

Thunderbirds

Thunderbirds
10:40 AM

Snö + 7

Snö + 7
11:00 AM

Djupet

Djupet
11:25 AM

Ranchen

Ranchen
11:45 AM

Bakverk och små underverk

Bakverk och små underverk
12:15 PM

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
12:30 PM

Baka med farfar (S1E7)

Baka med farfar (S1E7)
12:45 PM

Indogas

Indogas
1:00 PM

Vims i rymden - teckenspråkstolkat (3:6)

Vims i rymden - teckenspråkstolkat (3:6)
1:05 PM

Vims i rymden - teckenspråkstolkat (4:6)

Vims i rymden - teckenspråkstolkat (4:6)
1:10 PM

Arkeologens dotter - teckenspråkstolkat (7:8)

Arkeologens dotter - teckenspråkstolkat (7:8)
1:30 PM

Backstage

Backstage
1:55 PM

Tidlös prinsessa

Tidlös prinsessa
2:20 PM

Blue water high (S2E15)

Blue water high (S2E15)
2:45 PM

Annedroider

Annedroider
3:05 PM

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
3:20 PM

Sommarlägret

Sommarlägret
3:30 PM

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
3:40 PM

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
4:00 PM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
4:15 PM

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
4:25 PM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
4:35 PM

Fix och trix

Fix och trix
4:50 PM

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:01 PM

Tilde

Tilde
5:20 PM

Bygga hus (S1E7)

Bygga hus (S1E7)
5:30 PM

Professor Balthazar

Professor Balthazar
5:35 PM

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
6:00 PM

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E8)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E8)
6:10 PM

Sam tar över (S1E10)

Sam tar över (S1E10)
6:30 PM

Livet enligt Rosa (S1E7)

Livet enligt Rosa (S1E7)
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:25 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
4:40 AM

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Sunday 26 May
5:00 AM

Lekdags

Lekdags
5:05 AM

Henry och...

Henry och...
5:10 AM

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
5:20 AM

Charlie och Lola

Charlie och Lola
5:30 AM

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
5:45 AM

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
5:55 AM

Greta Gris

Greta Gris
6:00 AM

Bamse - världens starkaste björn! (S1E6)

Bamse - världens starkaste björn! (S1E6)
6:20 AM

Hej Jycke

Hej Jycke
6:25 AM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
6:35 AM

Bajsfilmen - Dolores och Gunellens värld (5:7)

Bajsfilmen - Dolores och Gunellens värld (5:7)
6:45 AM

Molang

Molang
6:50 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
7:00 AM

Doktor McStuffins

Doktor McStuffins
7:25 AM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
7:35 AM

Pax jordiska äventyr (S2E8)

Pax jordiska äventyr (S2E8)
7:50 AM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
8:00 AM

Disneydags

Disneydags
8:55 AM

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
9:15 AM

Alisa klarar sig alltid!

Alisa klarar sig alltid!
9:40 AM

Superkrypen

Superkrypen
9:50 AM

Bagel & Beckys show

Bagel & Beckys show
10:05 AM

Min riddare och jag

Min riddare och jag
10:15 AM

Snö + 7

Snö + 7
10:40 AM

Thunderbirds

Thunderbirds
11:00 AM

Ranchen

Ranchen
11:25 AM

Djupet

Djupet
11:45 AM

Bakverk och små underverk

Bakverk och små underverk
12:20 PM

Kortrasten

Kortrasten
12:30 PM

Game on (S1E11)

Game on (S1E11)
12:45 PM

Mimosa ja Lennu

Mimosa ja Lennu
1:00 PM

Livet i Bokstavslandet - syntolkat (8:8)

Livet i Bokstavslandet - syntolkat (8:8)
1:15 PM

Arkeologens dotter - syntolkat (7:8)

Arkeologens dotter - syntolkat (7:8)
1:35 PM

Så funkar Sverige (7:10)

Så funkar Sverige (7:10)
1:40 PM

Backstage

Backstage
2:00 PM

Tidlös prinsessa

Tidlös prinsessa
2:25 PM

Blue water high (S2E16)

Blue water high (S2E16)
2:50 PM

Annedroider

Annedroider
3:15 PM

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
3:25 PM

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
3:40 PM

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
4:00 PM

Miss Moon

Miss Moon
4:15 PM

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
4:25 PM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
4:35 PM

Fix och trix

Fix och trix
4:50 PM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:01 PM

Bilakuten

Bilakuten
5:15 PM

Greta Gris

Greta Gris
5:20 PM

Nasse

Nasse
5:30 PM

Fixa rummet (S9E10)

Fixa rummet (S9E10)
6:10 PM

Pingvinerna från Madagaskar

Pingvinerna från Madagaskar
6:30 PM

Vargblod

Vargblod
6:55 PM

Kylskåpsparty

Kylskåpsparty
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Min lillebror

Min lillebror
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
4:40 AM

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Monday 27 May
5:00 AM

Hunden Ib

Hunden Ib
5:05 AM

Ho-ho, kör!

Ho-ho, kör!
5:10 AM

Ti och Mo

Ti och Mo
5:15 AM

Tilde

Tilde
5:30 AM

Morgonshowen

Morgonshowen
5:31 AM

Simon

Simon
5:35 AM

Octonauterna

Octonauterna
5:50 AM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
6:05 AM

Fåret Shaun

Fåret Shaun
6:15 AM

Philofix

Philofix
6:30 AM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
6:45 AM

Stella och Sam

Stella och Sam
6:55 AM

Världens bästa sporter

Världens bästa sporter
7:00 AM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
7:10 AM

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
7:20 AM

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
7:45 AM

Äventyrskatten

Äventyrskatten
8:00 AM

Teckenlådan

Teckenlådan
8:15 AM

Riddare Micke

Riddare Micke
8:25 AM

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
8:35 AM

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
8:50 AM

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
9:00 AM

P King Älling

P King Älling
9:10 AM

Wisska

Wisska
9:20 AM

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
9:35 AM

Piggley Winks äventyr (S1E15)

Piggley Winks äventyr (S1E15)
9:55 AM

Djungelpuls

Djungelpuls
10:00 AM

Draken Digby

Draken Digby
10:15 AM

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25 AM

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:50 AM

Lunneskär

Lunneskär
11:00 AM

Så funkar Sverige - finska (5:10)

Så funkar Sverige - finska (5:10)
11:05 AM

Så funkar Sverige - finska (6:10)

Så funkar Sverige - finska (6:10)
11:10 AM

Timmy Lamm - engelska ord

Timmy Lamm - engelska ord
11:15 AM

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
11:25 AM

Listigt Alfons Åberg

Listigt Alfons Åberg
11:35 AM

Bing

Bing
11:40 AM

Greta Gris

Greta Gris
11:45 AM

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E7)

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E7)
11:50 AM

Fixa rummet (S9E10)

Fixa rummet (S9E10)
12:30 PM

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
12:40 PM

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E8)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E8)
12:50 PM

Thunderbirds

Thunderbirds
1:15 PM

Parallax (S1E19)

Parallax (S1E19)
1:35 PM

Backstage

Backstage
2:00 PM

M.I. High

M.I. High
2:25 PM

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
2:50 PM

Blue water high (S2E17)

Blue water high (S2E17)
3:15 PM

Annedroider

Annedroider
3:40 PM

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
3:50 PM

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
4:05 PM

Miss Moon

Miss Moon
4:20 PM

Pablo

Pablo
4:30 PM

Vara vänner (4:8)

Vara vänner (4:8)
4:40 PM

Gatsmart (3:5)

Gatsmart (3:5)
4:55 PM

Skrutts flora (5:5)

Skrutts flora (5:5)
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:05 PM

Småpotatis

Småpotatis
5:10 PM

Första gången

Första gången
5:15 PM

Bing

Bing
5:30 PM

Fix och trix

Fix och trix
5:40 PM

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
6:00 PM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
6:15 PM

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
6:25 PM

Djungelpuls

Djungelpuls
6:30 PM

Vargblod

Vargblod
3:30 AM

Klassen

Klassen
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
4:40 AM

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
4:55 AM

Sara och Anka

Sara och Anka
Tuesday 28 May
5:00 AM

Hunden Ib

Hunden Ib
5:05 AM

Animanimaler

Animanimaler
5:10 AM

Kojsagor

Kojsagor
5:15 AM

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
5:30 AM

Morgonshowen

Morgonshowen
5:31 AM

Greta Gris

Greta Gris
5:35 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
5:50 AM

Fix och trix

Fix och trix
6:05 AM

Fåret Shaun

Fåret Shaun
6:15 AM

Makeriet (4:8)

Makeriet (4:8)
6:30 AM

Andys förhistoriska äventyr

Andys förhistoriska äventyr
6:45 AM

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
7:00 AM

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
7:10 AM

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
7:35 AM

Magiska fyran

Magiska fyran
7:45 AM

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
8:00 AM

Buskul (S2E8)

Buskul (S2E8)
8:15 AM

Roboten Rob

Roboten Rob
8:25 AM

Draken Digby

Draken Digby
8:35 AM

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
8:50 AM

Tilde

Tilde
9:00 AM

Victor & Josefine

Victor & Josefine
9:10 AM

Nelly och Nora

Nelly och Nora
9:20 AM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
9:35 AM

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
9:55 AM

Djungelpuls

Djungelpuls
10:00 AM

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
10:15 AM

Anden i lampan

Anden i lampan
10:25 AM

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
10:45 AM

Lunneskär

Lunneskär
11:00 AM

Så funkar Sverige - meänkieli (9:10)

Så funkar Sverige - meänkieli (9:10)
11:05 AM

Så funkar Sverige - meänkieli (10:10)

Så funkar Sverige - meänkieli (10:10)
11:10 AM

Misse-kisse

Misse-kisse
11:15 AM

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
11:25 AM

Vem räddar Alfons Åberg?

Vem räddar Alfons Åberg?
11:40 AM

Greta Gris

Greta Gris
11:45 AM

Bing

Bing
11:50 AM

Fixa rummet (S9E10)

Fixa rummet (S9E10)
12:30 PM

Game on (S1E11)

Game on (S1E11)
12:50 PM

Thunderbirds

Thunderbirds
1:15 PM

Parallax (S1E20)

Parallax (S1E20)
1:35 PM

Backstage

Backstage
2:00 PM

M.I. High

M.I. High
2:25 PM

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare

Hank Zipzer - världens bästa underpresterare
2:50 PM

Blue water high (S2E18)

Blue water high (S2E18)
3:15 PM

Annedroider

Annedroider
3:40 PM

Sommarlägret

Sommarlägret
3:50 PM

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
4:05 PM

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
4:15 PM

Mästerflygarna

Mästerflygarna
4:30 PM

P King Älling

P King Älling
4:40 PM

Charlie och Lola

Charlie och Lola
4:50 PM

Min lillebror

Min lillebror
5:00 PM

Bolibompa

Bolibompa
5:01 PM

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
5:20 PM

Hanna och Rally

Hanna och Rally
5:30 PM

Labyrint (S5E9)

Labyrint (S5E9)
6:15 PM

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
6:25 PM

Testa! (2:10)

Testa! (2:10)
6:40 PM

Världen i mina ögon (7:15)

Världen i mina ögon (7:15)
6:55 PM

Djungelpuls

Djungelpuls
3:30 AM

Klassen

Klassen
4:00 AM

Twirlywoos

Twirlywoos
4:10 AM

Timmy lamm

Timmy lamm
4:20 AM

Babblarna

Babblarna
4:25 AM

Babblarna

Babblarna
4:30 AM

Pocoyo

Pocoyo
4:35 AM

Olobob-toppen

Olobob-toppen
4:40 AM

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
Barnkanalen is this week airing Makeriet, Buskul, Så funkar Sverige - meänkieli, Fixa rummet, Game on, Parallax, Blue water high, Labyrint, Testa!, Världen i mina ögon, Häxan Surtant, Pinos dagbok - lulesamiska, Livet i Bokstavslandet, Folksagor i världen - romani chib/svensk romani, Eloise, Baka med farfar, Sommarskuggan, Tripp, Trapp, Träd, Brillebjörn, Ett djur tittar in, På fest med Håkan och Berit, Uppdrag skolväg, Folksagor i världen, Arkeologens dotter, Folksagor i världen - somaliska, Folksagor i världen - jiddisch, Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska, Bygga hus - teckenspråkstolkat, Nyfiken på Sverige, Astrid är storasyster, Kändisbarnvakten, Piñata, Vims i rymden - teckenspråkstolkat, Arkeologens dotter - teckenspråkstolkat, Bygga hus, Sam tar över, Livet enligt Rosa, Bamse - världens starkaste björn!, Bajsfilmen - Dolores och Gunellens värld, Pax jordiska äventyr, Livet i Bokstavslandet - syntolkat, Arkeologens dotter - syntolkat, Så funkar Sverige, Piggley Winks äventyr, Så funkar Sverige - finska, Vara vänner, Gatsmart, Skrutts flora

Barnkanalen today
Barnkanalen tonight