Paul O'Grady calls pal Dale Winton 'Mr Showbiz' in open letter

Paul O'Grady calls pal Dale Winton 'Mr Showbiz' in open letter

Paul O'Grady calls pal Dale Winton 'Mr Showbiz' in open letter
Carl Fogarty slams Ant McPartlin for 'running off to rehab'

Carl Fogarty slams Ant McPartlin for 'running off to rehab'

Carl Fogarty slams Ant McPartlin for 'running off to rehab'
Friday Night Dinner to return in May

Friday Night Dinner to return in May

Friday Night Dinner to return in May
Paul Hollywood's young lover doesn't care about 30-year age gap

Paul Hollywood's young lover doesn't care about 30-year age gap

Paul Hollywood's young lover doesn't care about 30-year age gap
Joel Dommett confirms jungle return

Joel Dommett confirms jungle return

Joel Dommett confirms jungle return

TV4 tv listing from 20 April 2018 to 28 April 2018

Friday 20 Apr
11:00 AM

Antiques roadshow (S28E17)

Antiques roadshow (S28E17)
12:00 PM

En plats i solen: Vintersol (S1E17)

En plats i solen: Vintersol (S1E17)
1:00 PM

Fixer upper (S1E13)

Fixer upper (S1E13)
2:00 PM

V75-Klubben (16:39)

V75-Klubben (16:39)
3:00 PM

Keno (110:365)

Keno (110:365)
4:00 PM

TV4Nyheterna (77:249)

TV4Nyheterna (77:249)
5:00 PM

Let's dance (S13E5)

Let's dance (S13E5)
6:00 PM

Sjölyckan (S1E3)

Sjölyckan (S1E3)
7:00 PM

TV4Nyheterna och Sporten (3:20)

TV4Nyheterna och Sporten (3:20)
10:00 PM

Boomerang (1)

play_arrow
Boomerang (1)
12:00 AM

En plats i solen: Vintersol (S1E16)

En plats i solen: Vintersol (S1E16)
1:00 AM

Brynolf & Ljung - Street magic (S2E6)

Brynolf & Ljung - Street magic (S2E6)
2:00 AM

Vad blir det för mat (S4E6)

Vad blir det för mat (S4E6)
3:00 AM

Veterinärerna (S5E18)

Veterinärerna (S5E18)
4:00 AM

Bygglov (S11E9)

Bygglov (S11E9)
Saturday 21 Apr
8:00 AM

Sjölyckan (S1E3)

Sjölyckan (S1E3)
9:00 AM

Innebandy: Studio SM-final (1:7)

Innebandy: Studio SM-final (1:7)
10:00 AM

Innebandy: Studio SM-final (3:7)

Innebandy: Studio SM-final (3:7)
11:00 AM

Hockeylördag: Växjö-Skellefteå (36:36)

Hockeylördag: Växjö-Skellefteå (36:36)
2:00 PM

Keno (111:365)

Keno (111:365)
3:00 PM

V75 Direkt (16:52)

V75 Direkt (16:52)
4:00 PM

TV4Nyheterna (34:115)

TV4Nyheterna (34:115)
5:00 PM

Stjärnornas stjärna (S1E6)

Stjärnornas stjärna (S1E6)
7:00 PM

TV4Nyheterna (34:115)

TV4Nyheterna (34:115)
9:00 PM

Anchorman 2

Anchorman 2
12:00 AM

Shanghai knights (1)

play_arrow
Shanghai knights (1)
2:00 AM

Vad blir det för mat (S4E7)

Vad blir det för mat (S4E7)
3:00 AM

Veterinärerna (S5E19)

Veterinärerna (S5E19)
4:00 AM

Bygglov (S11E10)

Bygglov (S11E10)
Sunday 22 Apr
8:00 AM

Stjärnornas stjärna (S1E6)

Stjärnornas stjärna (S1E6)
10:00 AM

Hälsningar från (S1E2)

Hälsningar från (S1E2)
11:00 AM

Studio: SM-slutspel (S2018E7)

Studio: SM-slutspel (S2018E7)
12:00 PM

SM-slutspel (10:30)

SM-slutspel (10:30)
1:00 PM

Studio: SM-slutspel (S2018E1)

Studio: SM-slutspel (S2018E1)
2:00 PM

Ishockey: SM-slutspel (7:12)

Ishockey: SM-slutspel (7:12)
3:00 PM

Bingolotto (S33E16)

Bingolotto (S33E16)
4:00 PM

TV4Nyheterna (35:115)

TV4Nyheterna (35:115)
5:00 PM

Solsidan (S4E7)

Solsidan (S4E7)
6:00 PM

Robinson (S6E26)

Robinson (S6E26)
7:00 PM

TV4Nyheterna (35:115)

TV4Nyheterna (35:115)
9:00 PM

Modus (S2E7)

Modus (S2E7)
10:00 PM

GW:s mord (S3E4)

GW:s mord (S3E4)
11:00 PM

Rocky V

play_arrow
Rocky V
1:00 AM

Brynolf & Ljung - Street magic (S2E4)

Brynolf & Ljung - Street magic (S2E4)
2:00 AM

Lucky Dog - en andra chans (S2E15)

Lucky Dog - en andra chans (S2E15)
Monday 23 Apr
7:00 AM

Malou efter tio (S25E49)

Malou efter tio (S25E49)
9:00 AM

Hem till gården (S32E61)

Hem till gården (S32E61)
10:00 AM

Doktorn kan komma (50:234)

Doktorn kan komma (50:234)
11:00 AM

Antiques roadshow (S28E18)

Antiques roadshow (S28E18)
12:00 PM

En plats i solen: Vintersol (S1E18)

En plats i solen: Vintersol (S1E18)
1:00 PM

Fixer upper (S2E1)

Fixer upper (S2E1)
2:00 PM

Veterinärerna (S6E1)

Veterinärerna (S6E1)
3:00 PM

Keno (113:365)

Keno (113:365)
4:00 PM

TV4Nyheterna (78:249)

TV4Nyheterna (78:249)
5:00 PM

Farmen VIP (S1E6)

Farmen VIP (S1E6)
6:00 PM

Stockholmspolisen (S1E10)

Stockholmspolisen (S1E10)
7:00 PM

TV4Nyheterna (59:164)

TV4Nyheterna (59:164)
8:00 PM

CSI (S3E8)

CSI (S3E8)
9:00 PM

112 - på liv och död (S6E16)

112 - på liv och död (S6E16)
10:00 PM

Elementary (S4E14)

Elementary (S4E14)
11:00 PM

CSI (S3E7)

CSI (S3E7)
12:00 AM

Hawaii five-0 (S3E3)

Hawaii five-0 (S3E3)
2:00 AM

Halv åtta hos mig (S18E25)

Halv åtta hos mig (S18E25)
Tuesday 24 Apr
7:00 AM

Malou efter tio (S25E50)

Malou efter tio (S25E50)
9:00 AM

Hem till gården (S32E63)

Hem till gården (S32E63)
10:00 AM

Doktorn kan komma (51:234)

Doktorn kan komma (51:234)
11:00 AM

Antiques roadshow (S28E19)

Antiques roadshow (S28E19)
12:00 PM

En plats i solen: Vintersol (S1E19)

En plats i solen: Vintersol (S1E19)
1:00 PM

Fixer upper (S2E2)

Fixer upper (S2E2)
2:00 PM

Veterinärerna (S6E2)

Veterinärerna (S6E2)
3:00 PM

Keno (114:365)

Keno (114:365)
4:00 PM

TV4Nyheterna (79:249)

TV4Nyheterna (79:249)
5:00 PM

Sveriges bästa (S2E8)

Sveriges bästa (S2E8)
6:00 PM

Leif GW - nyhetsspecial om Madsen (S1E1)

Leif GW - nyhetsspecial om Madsen (S1E1)
7:00 PM

TV4Nyheterna (60:164)

TV4Nyheterna (60:164)
8:00 PM

CSI (S3E9)

CSI (S3E9)
9:00 PM

112 - på liv och död (S6E17)

112 - på liv och död (S6E17)
10:00 PM

Elementary (S4E15)

Elementary (S4E15)
11:00 PM

CSI (S3E8)

CSI (S3E8)
12:00 AM

Hawaii five-0 (S3E4)

Hawaii five-0 (S3E4)
2:00 AM

Halv åtta hos mig (S18E26)

Halv åtta hos mig (S18E26)
Wednesday 25 Apr
7:00 AM

Malou efter tio (S25E21)

Malou efter tio (S25E21)
9:00 AM

Hem till gården (S32E65)

Hem till gården (S32E65)
10:00 AM

Doktorn kan komma (52:234)

Doktorn kan komma (52:234)
11:00 AM

Antiques roadshow (S28E20)

Antiques roadshow (S28E20)
12:00 PM

En plats i solen: Vintersol (S1E20)

En plats i solen: Vintersol (S1E20)
1:00 PM

Fixer upper (S2E3)

Fixer upper (S2E3)
2:00 PM

Veterinärerna (S6E3)

Veterinärerna (S6E3)
3:00 PM

Lotto, joker och drömvinsten (33:97)

Lotto, joker och drömvinsten (33:97)
4:00 PM

TV4Nyheterna (80:249)

TV4Nyheterna (80:249)
5:00 PM

Sveriges yngsta mästerkock (S5E3)

Sveriges yngsta mästerkock (S5E3)
6:00 PM

Modus (S2E8)

Modus (S2E8)
7:00 PM

TV4Nyheterna (61:164)

TV4Nyheterna (61:164)
8:00 PM

CSI (S3E10)

CSI (S3E10)
9:00 PM

112 - på liv och död (S6E18)

112 - på liv och död (S6E18)
10:00 PM

Elementary (S4E16)

Elementary (S4E16)
11:00 PM

CSI (S3E9)

CSI (S3E9)
12:00 AM

Hawaii five-0 (S3E5)

Hawaii five-0 (S3E5)
2:00 AM

Halv åtta hos mig (S18E27)

Halv åtta hos mig (S18E27)
Thursday 26 Apr
7:00 AM

Malou efter tio (S25E22)

Malou efter tio (S25E22)
9:00 AM

Hem till gården (S32E67)

Hem till gården (S32E67)
10:00 AM

Doktorn kan komma (53:234)

Doktorn kan komma (53:234)
11:00 AM

Antiques roadshow (S28E21)

Antiques roadshow (S28E21)
12:00 PM

En plats i solen: Vintersol (S2E1)

En plats i solen: Vintersol (S2E1)
1:00 PM

Fixer upper (S2E4)

Fixer upper (S2E4)
2:00 PM

Veterinärerna (S6E4)

Veterinärerna (S6E4)
3:00 PM

Keno (116:365)

Keno (116:365)
4:00 PM

TV4Nyheterna (81:249)

TV4Nyheterna (81:249)
5:00 PM

Hälsningar från (S1E3)

Hälsningar från (S1E3)
6:00 PM

Torpederna (S2E6)

Torpederna (S2E6)
7:00 PM

TV4Nyheterna (62:164)

TV4Nyheterna (62:164)
8:00 PM

CSI (S3E11)

CSI (S3E11)
9:00 PM

112 - på liv och död (S6E19)

112 - på liv och död (S6E19)
10:00 PM

Elementary (S4E17)

Elementary (S4E17)
11:00 PM

CSI (S3E10)

CSI (S3E10)
12:00 AM

Hawaii five-0 (S3E6)

Hawaii five-0 (S3E6)
2:00 AM

Halv åtta hos mig (S18E28)

Halv åtta hos mig (S18E28)
Friday 27 Apr
7:00 AM

Malou efter tio (S25E23)

Malou efter tio (S25E23)
9:00 AM

Hem till gården (S32E69)

Hem till gården (S32E69)
10:00 AM

Doktorn kan komma (54:234)

Doktorn kan komma (54:234)
11:00 AM

Antiques roadshow (S28E22)

Antiques roadshow (S28E22)
12:00 PM

Husjägarna - Danmark (S1E1)

Husjägarna - Danmark (S1E1)
1:00 PM

Fixer upper (S2E5)

Fixer upper (S2E5)
2:00 PM

V75-Klubben (17:39)

V75-Klubben (17:39)
3:00 PM

Keno (117:365)

Keno (117:365)
4:00 PM

TV4Nyheterna (82:249)

TV4Nyheterna (82:249)
5:00 PM

Let's dance (S13E6)

Let's dance (S13E6)
6:00 PM

Sjölyckan (S1E4)

Sjölyckan (S1E4)
7:00 PM

TV4Nyheterna och Sporten (4:20)

TV4Nyheterna och Sporten (4:20)
10:00 PM

Disconnect

play_arrow
Disconnect
12:00 AM

Paranormal activity

play_arrow
Paranormal activity
2:00 AM

Vad blir det för mat (S4E8)

Vad blir det för mat (S4E8)
TV4 is this week airing Doktorn kan komma, Antiques roadshow, En plats i solen, Fixer upper, Keno, TV4Nyheterna, Let's dance, Sjölyckan, TV4Nyheterna och Sporten, Brynolf & Ljung - Street magic, Vad blir det för mat, Veterinärerna, Bygglov, Stjärnornas stjärna, Hälsningar från, Bingolotto, Solsidan, Robinson, Modus, GW, Lucky Dog - en andra chans, Malou efter tio, Hem till gården, Farmen VIP, Stockholmspolisen, CSI, 112 - på liv och död, Elementary, Hawaii five-0, Halv åtta hos mig, Sveriges bästa, Leif GW - nyhetsspecial om Madsen, Lotto, joker och drömvinsten, Sveriges yngsta mästerkock, Torpederna, Husjägarna - Danmark, Boomerang, Anchorman 2, Shanghai knights, Rocky V, Disconnect, Paranormal activity, V75-Klubben, Innebandy: Studio SM-final, Hockeylördag: Växjö-Skellefteå, V75 Direkt, Studio: SM-slutspel, SM-slutspel, Ishockey: SM-slutspel

TV4 today
TV4 tonight